prodejce | Aukční dům Korunní |
Hlava muže v uniformě,keramika glazovaná, neznačeno, výška 15 cm, kšilt čapky lepený a část poškozená barva. Starý muž s dýmkou, pouze horní část dózy, výška 13 cm, poškozená barva. Celkem 2 ks