#248

Sloupkové hodiny

Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
Sloupkové hodiny
#248

Sloupkové hodiny

Clocks and watches
3 limity
615 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Hodiny portálové, Biedermaier, 30. až 40. léta 20. století, stroj kotvový, čtvrťové bití, alabastrové sloupky, černé polychromované tělo, zlacené řezby, plus hrací stroj značený GUSTAV REBÍČEK MUSIKWERK FABRIK IN PRAG (funkční), celková výška 58 cm, bez záruky na chod