prodejce | Aukční dům Korunní |
Hodiny portálové, Biedermaier, 30. až 40. léta 20. století, stroj kotvový, čtvrťové bití, alabastrové sloupky, černé polychromované tělo, zlacené řezby, plus hrací stroj značený GUSTAV REBÍČEK MUSIKWERK FABRIK IN PRAG (funkční), celková výška 58 cm, bez záruky na chod