Hodiny nástěnné - pendlovky, čtvrťové bicí, sign. And. Novak v Ivančicích, druhá půlka 19. století, skříň dřevěná lakovaná, 120x40x19 cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.