Hodiny nástěnné - pendlovky, jednozávažové, jící, sign. Jan Heršt, druhá půlka 19. století, skříň dřevěná lakovaná, 100x39x15 cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.