prodejce | Aukční dům Korunní |
Křesílka karetní, 2 ks, 19. století, jedno s područkami, lakované dřevo a čalounění, poškození - viz foto - nutno restaurovat, výška 97cm, šířka 75 cm a 61 cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.