prodejce | Aukční dům Korunní |
Prosklená vitrína - skleník, 19. stol., uvnitř 4 police, dřevo dýhované, velmi dobrý stav, chybí pouze klíč a kování kolem klíčové dírky, výška 173 cm šířka 98 cm hloubka 50cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.