#263

Skleník

Skleník
Skleník
Skleník
Skleník
#263

Skleník

Furniture
3 limity
604 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Prosklená vitrína - skleník, 19. stol., uvnitř 4 police, dřevo dýhované, velmi dobrý stav, chybí pouze klíč a kování kolem klíčové dírky, výška 173 cm šířka 98 cm hloubka 50cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.