prodejce | Aukční dům Korunní |
Psací stůl, 1.pol. 20.stol., dřevo dýhované, dýha pracovní desky částečně odloupaná jinak dobrý stav, výška 80 cm šířka 154 cm hloubka 76 cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.