#264

Psací stůl

Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
Psací stůl
#264

Psací stůl

Furniture
1 limit
642 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Psací stůl, 1.pol. 20.stol., dřevo dýhované, dýha pracovní desky částečně odloupaná jinak dobrý stav, výška 80 cm šířka 154 cm hloubka 76 cm. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.