#265

Stolek a 2 křesílka

Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
Stolek a 2 křesílka
#265

Stolek a 2 křesílka

Furniture
1 limit
551 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Stolek, 2.pol. 19. stol., na horní ploše samet, dřevo dýhované, výška 69 cm šířka 80cm, hloubka 54 cm. Židle čalouněné, výška 88 cm sedací výška 42 cm. Stav dobrý, doporučeno restaurování. POUZE OSOBNÍ ODBĚR 60 km OD PRAHY.