#89

Gros František, (1909 - 1985), Strojek

#89

1 limit
370 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

barevná litografie, 40 x 30 cm, signováno, 23/100