konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
2
162
5
aktuální cena: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

1. Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Rybář pod Poděbradským zámkem, olej na plátně adj. na karton, 15 x 28 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz