prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

1. Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Rybář pod Poděbradským zámkem, olej na plátně adj. na karton, 15 x 28 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

5****3 24 000 CZK 15. 10. 2019 18:01:22