konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
56
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 2 000 CZK

10. Krčil Josef, (1906 -1985)

Panorama Kutné Hory, olej na plátně, 22 x 75 cm, signováno, zezadu autorské razítko

prodejce GalerieGoltzova tvrz