prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

10. Krčil Josef, (1906 -1985)

Panorama Kutné Hory, olej na plátně, 22 x 75 cm, signováno, zezadu autorské razítko

prodejce GalerieGoltzova tvrz

1****1 2 400 CZK 15. 10. 2019 19:06:35
4****9 2 200 CZK 15. 10. 2019 19:06:31
4****0 2 000 CZK 15. 10. 2019 19:06:16