prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

25. ŠPÁLA Václav (1885 - 1946)

Žena v šatech, kolorovaný linoryt, 22,5x17 cm, sign. PD V Špála 17, rámová pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní

5****1 14 000 CZK 15. 10. 2019 19:15:41
3****7 14 000 CZK 15. 10. 2019 19:15:41
3****7 13 000 CZK 15. 10. 2019 19:15:32