aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Abstrakce, monotyp, 59 x 42 cm,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Hasicí přístroj, 16/100, litografie, rozměry 10,5 x 8 cm

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Rutta Tutta, barevná litografie, signováno v desce, rozměry 41 x31 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

U pomníku, rozměry 18,5 x 13 cm

aktuální cena:
18 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Topol ve sněhu, 1958, suchá jehla s monotypem, 139 x 90 mm, v soupisu Renaty Bernardi je pod..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Hrající si děti, litografie, 16 x 42 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Krajina s kostelíkem, barevná litografie, 9 x 12,5 cm

aktuální cena:
900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Nábřeží - Praha, lept, 26 x 33 cm, drobné flíčky

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Neděle v Bretani, barevná litografie, 59 x 76 cm, rámováno