#216

Mísa

Mísa
Mísa
Mísa
Mísa
#216

Mísa

Glass
1 limit
315 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
17. 12. 2019 19:00

prodejce
GalerieGoltzova tvrz

Mísa, sklo modré, značeno nálepem, 50. léta 20. století, průměr 25,5 cm, výška 8 cm