#235

Retro Lampa

Retro Lampa
Retro Lampa
Retro Lampa
#235

Retro Lampa

Varia
3 limity
454 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
3. 3. 2020 19:00
8. eAukce
8. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Stojací lampa, 70. léta 20. století, původní elektroinstalace, nepoškozené širmy., výška 170 cm