#184

Stříbrná peněženka

Stříbrná peněženka
Stříbrná peněženka
Stříbrná peněženka
Stříbrná peněženka
#184

Stříbrná peněženka

Varia
499 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
5. 5. 2020 19:00
9. eAukce
9. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Stříbrná peněženka, puncováno, 935/1000, 30 x 70 mm, značeno D&F