#289

Kapesní zlaté špindlové hodinky Vaucher

#289

Kapesní hodinky
4 limity
802 zobrazení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
14. 12. 2020 19:00
eAukce hodin a hodinek
eAukce hodin a hodinek

prodejce
Aukční dům Korunní

Kapesní zlaté empírové bicí dvouplášťové hodinky Vaucher, špindlové, čtvrťové bití dvěma kladívky, jeden tón na celé hodiny, druhý na čtvťové bití, první čtvrtina 19. stol., stroj nádherná ruční práce, vnější pláště a tělo ve zlatě, nepuncováno, vnitřní plášť zlacený obecný kov, průměr 54 mm, celková hmotnost 106,15 g, jeden klíček železný, druhý klíček s červeným kamenem ve zlatě, puncováno (nejspíš nepůvodní), bezvadná zachovalost