prodejce | Aukční dům Korunní |
Porcelánové hodiny s podstavcem, hodiny i podstavec značené Míšeň, bezvadný stav (zcela minimálně poškozené, unikátní zachovalost), stroj francouzský, 2 . pol. 19. stol., půlové bití do zvonku, týdenní chod, výška 47 cm, včetně podstavce 57 cm. Dřevěná prosklená skříňka výška 101 cm, šířka 62 cm, hloubka 38 cm, výjimečná nabídka