#399

Hodiny stolní porcelánové Míšeň

#399

Stolní hodiny
10 limitů
1462 zobrazení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
14. 12. 2020 19:00
eAukce hodin a hodinek
eAukce hodin a hodinek

prodejce
Aukční dům Korunní

Porcelánové hodiny s podstavcem, hodiny i podstavec značené Míšeň, bezvadný stav (zcela minimálně poškozené, unikátní zachovalost), stroj francouzský, 2 . pol. 19. stol., půlové bití do zvonku, týdenní chod, výška 47 cm, včetně podstavce 57 cm. Dřevěná prosklená skříňka výška 101 cm, šířka 62 cm, hloubka 38 cm, výjimečná nabídka