STAV | (4) |
500 Koruna 1919, série 021, Hej.13a, BKK.13, pravá, pěkně zachovalý exemplář byl vlivem nevhodného uložení silně poškozen v okrajích po obvodu, poškození byla restaurována a jejich původní rozsah je nyní patrný až proti světlu, před dražbou doporučujeme osobní prohlídku, navzdory uvedeným skutečnostem může být i tato jinak obtížně dostupná státovka ozdobou sbírky RRR!