800 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Chomutov (Komotovia) - sestava našívacích odznaků, dubová ratolest s nápisem KOMOTOVIA. Plech z..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krnov (Carnovia) - Medaile, 3x sova, hvězdy, trubky se stuhami a nápisy Jednostranný zlacený a..

750 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Nový Bohumín 1922(?) - Medaile, čelně stojící sova, za ní záře, nápis PORTA SILESIAE V.63..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

600 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Plzeň (Pilsenia) - Medaile, velbloud mezi stuhami a nápisy. Jednostranný částečně zlacený a..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Plzeň (Pilsenia) - Medaile, erbovní štít s přilbicí a sovou pro rok "1590-91" a "1593-94" Bílý kov..

650 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Plzeň (Pilsenia) - Odznak ve tvaru sovy držící stít, nápis XL Pilsenia A.U.69 Bílý kov 37x48 mm se..

1 400 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Urschlarafia - Medaile "Puer Rurst", tří dívčí tančící postavy. Sign. Karl Perl. Jednostranný..

600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ruzná místa - sestava odznaků a našívacích ozdob. Místa Pilsenia, Vindobona, Neostadia, Belmontia..

400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Ruzná místa - medaile "půlměsíc s hvěždou" a "sova s písmenem", obě se stužkou_2 ks

900 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Mincovní závaží, asi na španělské či holandské ražby (26,76 g - 13,38 g - 6,69 g - 8,08 g), cca..

vyvolávací cena:
200 CZK

Č. Z. H. J. - Česká zemská hasičská jednota, jednostranná účelová známka. Ms 22 mm

320 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Praha - restaurace Evropa, Václavské náměstí, majitel Vašata. Zálohová účelová známka z období..

vyvolávací cena:
200 CZK

50 Krejcarů b.l. (cca 1870-92), E. N: O: A. C. V. - Erste nieder-őster. arbeits conzum verein,..

650 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Praha 1890 - Ag odznak, památka na povodeň v Praze 4.9. Zlacené Ag 53x24 mm, vodorovný zavírací..

360 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Praha - III. napoleonský kongres v Praze 1933, pozlacený bronz, smalty, 24x33 mm, jehla

vyvolávací cena:
200 CZK

Odznak ČSR (b.l.) - automobilový odznak, auto v krajině při západu slunce, vlajky. Bronz 29x24..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Skauting - Lilie se smaltovaným ČSR znakem ve středu. Sign. S., Na rubu vyraž. č.1080 Bronz 33x40..