datum aukce 03. 10. 2017 18:00
13
445
prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 700 CZK

1664. Rakousko - Uhersko

Státní cena za chov koní, vydání 1908, stříbro, značeno JAUNER, puncováno "A", Marko.436

Stav II

4****2 4 200 CZK 03. 10. 2017 22:55:49