Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1680
14
Československo
#1680
14
Československo
Orders and Decorations
6 limitů
1363 zobrazení
22 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
3. 10. 2017 18:00
12. eAukce
Aukční katalog
STAV
I
Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, 2x stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlík. miniatura, orig. etue
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript