datum aukce 06. 12. 2017 18:00
6
459
prodáno za: 2 200 CZK
vyvolávací cena: 800 CZK

7518. Rakousko - Uhersko - Různé

Odznak s rakouským znakem, zlacený plech 49 mm, neznačeno

Stav I

7****9 2 200 CZK 06. 12. 2017 18:09:45