#7789

Srbsko

Srbsko
Srbsko
Srbsko
#7789

Srbsko

Orders and Decorations
1283 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
6. 12. 2017 18:00
13. eAukce
13. eAukce

STAV
I

Řád svatého Sávy, IV. třída, důstojník, sv. Sáva v zeleném rouchu (1921 - 1941), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená HUGUENIN FRÉRES LE LOCLE, chybí stuha