Řád svatého Sávy, IV. třída, důstojník, sv. Sáva v zeleném rouchu (1921 - 1941), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená HUGUENIN FRÉRES LE LOCLE, chybí stuha