#7780

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#7780

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
5 limitů
1395 zobrazení
2 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 300 Kč
23. 5. 2018 18:00
15. eAukce
15. eAukce

STAV
III

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136