Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7780
8
Rakousko - Uhersko
#7780
8
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
5 limitů
1395 zobrazení
2 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 300 Kč
23. 5. 2018 18:00
15. eAukce
Aukční katalog
STAV
III
Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript