Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída 2x udělená, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, páska na stuze značená ZIMBLER WIEN, Marko.234a+A11a