#1952

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1952

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
3 limity
749 zobrazení
900 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 500 Kč
8. 10. 2019 18:00
20. eAukce
20. eAukce

STAV
I

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, vydání 1866 - 1914, František Josef I., signováno LEISEK, puncováno A v kroužku, Ag 40 mm (18,21 g), bez stuhy, oxid.