Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2307
6
Rakousko - Uhersko
#2307
6
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
6 limitů
565 zobrazení
2 200 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 300 Kč
4. 6. 2020 18:00
23. eAukce
Aukční katalog
STAV
III
Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz zlacená, poškozené smalty, horší stuha, neznačeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript