#7501

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#7501

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
2855 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
7. 12. 2014 02:00
3. eAukce
3. eAukce

condition
IV

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno GEBR. RESCH,puncováno, Marko.098c, bez stuhy, vypadaný smalt na ramenech