Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7505
Rakousko - Uhersko
#7505
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
2596 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
7. 12. 2014 02:00
3. eAukce
Aukční katalog
condition
II-III
Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, na stuze miniatura kříže, Marko.167c
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript