Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1555
Československo
#1555
Československo
Czechoslovakia
3431 zobrazení
300 000 Kč
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
Aukční katalog
condition
I
Řád Bílého lva, kolana řádu, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,původní etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI., VM.9-F, velmi vzácné
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript