condition | I |
Řád Bílého lva, vojenská skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty,značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue neznačená,VM.9-a-A, velmi vzácné