#1556

Československo

Československo
#1556

Československo

Czechoslovakia
3422 zobrazení
150 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I

Řád Bílého lva, vojenská skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty,značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue neznačená,VM.9-a-A, velmi vzácné