condition | I |
Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, vydání 1961, bronz zlacený, smalty,neznačeno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "MK" (Mincovna Kremnica),puncováno puncem a "925", orig. etue neznačená, VM.10-b-A, výroba v 80. letech