#1570

Československo

Československo
#1570

Československo

Czechoslovakia
2363 zobrazení
120 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, vydání 1961, bronz zlacený, smalty,neznačeno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "MK" (Mincovna Kremnica),puncováno puncem a "925", orig. etue neznačená, VM.10-b-A, výroba v 80. letech