condition | I |
Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, návrh hvězdy I. stupně,stříbro zlacené, neznačeno (na matici KARNET-KYSELÝ PRAHA), nepuncováno,hvězda je dutá, na zadní straně je zakryta osmicípým krytem, celkem je sestavenaze třech dílů, rozměry - vnější průměr 74 mm (udělovaná hvězda 67,5 mm),tloušťka 13 mm (udělovaná 11 mm), celková hmotnost 72,49 g, velmi vzácné