#1595

Československo

Československo
#1595

Československo

Czechoslovakia
2310 zobrazení
150 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I

Řád Klementa Gottwalda Za budování socialistické vlasti, II. vydání, číslo 105,zlato, smalty, briliant, značeno "ÚŘ" (Ústředí uměleckých řemesel), puncovánopuncem a "585", VM.37-II, nositelem byl RSDr. Vasil Bil´ak (1917 - 2014) členpředsednictva a tajemník ÚV KSČ, jeden z předních představitelů normalizacea signatář zvacího dopisu okupačních vojsk v roce 1968, řád udělen v roce 1977