condition | I |
Řád Milana Rastislava Štefánika, II. třída, bez čísla, stříbro zlacené, značeno "MK"(Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Řádová hvězda, stříbro, smalt, značeno "MK"(Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.195b, malá miniatura s mečia dvě špendlíkové miniatury