#1637

Slovensko

Slovensko
#1637

Slovensko

Europe and World Coins
2482 zobrazení
380 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I

Řád knížete Pribiny, I. třída, Velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro zlacené, zelené a modré smalty, značeno "K"(Kremnica), puncováno "987" (112,37 g), orig. velká řádová stuha, MJ.3.3