condition | I |
Řád knížete Pribiny, I. třída, Velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro zlacené, zelené a modré smalty, značeno "K"(Kremnica), puncováno "987" (112,37 g), orig. velká řádová stuha, MJ.3.3