Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1666
Mongolsko
#1666
Mongolsko
Mongolia
2148 zobrazení
30 000 Kč
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
Aukční katalog
condition
I-II
Suchbaatarův řád, číslo 492, zlato, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno,celková hmotnost 65,69 g, vzácné
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript