condition | I-II |
Řád Bílého orla, I. třída, 20. - 30. léta 20. stol., stříbro zlacené, bronz zlacený, smaltyneznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno monogramem(firma Gončarik), puncováno, bez velkostuhy