#1721

Polsko

Polsko
#1721

Polsko

Europe and World Coins
2094 zobrazení
150 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I-II

Řád Bílého orla, I. třída, 20. - 30. léta 20. stol., stříbro zlacené, bronz zlacený, smaltyneznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno monogramem(firma Gončarik), puncováno, bez velkostuhy