#1727

Rusko

Rusko
#1727

Rusko

Russia
2111 zobrazení
100 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I

Řád sv. Anny, II. třída s meči, po roce 1908, zlato, smalty, značeno "VD"a EDUARD, puncováno "56" (583/1000), pův. etue