Řád sv. Stanislava, I. třída s meči, po roce 1908, zlato, smalty, značeno "VD"a EDUARD, puncováno "56" (583/1000), hvězda stříbro, stříbro zlacené, značeno"VD" a EDUARD, puncováno "84", pův. velkostuha