#1824

Švédsko

Švédsko
#1824

Švédsko

Europe and World Coins
1933 zobrazení
120 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

Řád Vasů, Velkokříž, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda,stříbro, neznačeno, nepuncováno, původní etue značená C. F. CARLMANSTOCKHOLM, mimořádná zachovalost