datum aukce 10. 12. 2015 18:00
5
773
prodáno za: 2 600 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

9113. Československo

Miniatura (odznak) ke kříži 1. jízdního pluku Jana Jiskry z Brandýsa. Sign. Pichl, smaltovaný, punc. Ag 0,900, 15x25 mm, šroub s maticí

zachovalost I

1****8 2 600 CZK 10. 12. 2015 21:10:26
1****2 2 400 CZK 10. 12. 2015 21:10:24
1****8 2 200 CZK 10. 12. 2015 21:10:16
1****2 2 000 CZK 10. 12. 2015 21:10:13