#2001

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#2001

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1808 zobrazení
30 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
66. aukce

I-II

Leopoldův řád, miniatura kříže, zlato, brilianty, smalty, neznačeno, nepuncováno, 18x18 mm, etue, špendlík zkroucen pro použití do klopy