datum aukce 06. 12. 2015 17:00
3
909
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

4714. Rusko

Řád sv. Stanislava, II. třída s meči, 1916 - 1917, bronz zlacený, smalty, značeno "K" a EDUARD

zachovalost II-III

3****8 30 000 CZK 06. 12. 2015 21:37:43
Sál 28 000 CZK 06. 12. 2015 21:37:43
3****8 26 000 CZK 06. 12. 2015 21:37:42
Sál 24 000 CZK 06. 12. 2015 21:37:42
3****8 22 000 CZK 06. 12. 2015 21:37:37