datum aukce 06. 12. 2015 17:00
806
vyvolávací cena: 80 000 CZK

4804. Rusko

Odznak 4. Carského gardového střeleckého pluku carské rodiny, zlato, neznačeno, nepuncováno, Andolenko.17 (12,58 g)

zachovalost I