condition | I |
Řád Lenina, typ 6, číslo 329349 (1957), zlato, platina, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno (celkem 45,69 g), řádová knížka na jméno Fedor Afanasievič Bessonov, udělen 6. 6. 1957, zapsány ještě řád Znak cti (1956) a Čestný titul Hrdina socialistické práce s medailí Srp a kladivo (1958)