#4839

Rusko - SSSR

Rusko - SSSR
#4839

Rusko - SSSR

Orders and Decorations - USSR
1907 zobrazení
36 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
69. aukce

condition
I

Řád Lenina, typ 6, číslo 329349 (1957), zlato, platina, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno (celkem 45,69 g), řádová knížka na jméno Fedor Afanasievič Bessonov, udělen 6. 6. 1957, zapsány ještě řád Znak cti (1956) a Čestný titul Hrdina socialistické práce s medailí Srp a kladivo (1958)