datum aukce 06. 12. 2015 17:00
2
1132
prodáno za: 36 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

4839. Rusko - SSSR

Řád Lenina, typ 6, číslo 329349 (1957), zlato, platina, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno (celkem 45,69 g), řádová knížka na jméno Fedor Afanasievič Bessonov, udělen 6. 6. 1957, zapsány ještě řád Znak cti (1956) a Čestný titul Hrdina socialistické práce s medailí Srp a kladivo (1958)

zachovalost I

9****2 36 000 CZK 06. 12. 2015 22:16:30
1****8 34 000 CZK 06. 12. 2015 22:16:28
9****2 32 000 CZK 06. 12. 2015 22:16:21