#4853

Rusko - SSSR

Rusko - SSSR
#4853

Rusko - SSSR

Orders and Decorations - USSR
1 limit
1529 zobrazení
24 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
69. aukce

condition
II

Řád Bohdana Chmelnického, III. stupeň, číslo 3345 (1944 - 1945), typ 2, stříbro, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno_R!