datum aukce 06. 12. 2015 17:00
895
prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 24 000 CZK

4853. Rusko - SSSR

Řád Bohdana Chmelnického, III. stupeň, číslo 3345 (1944 - 1945), typ 2, stříbro, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno_R!

zachovalost II

3****9 24 000 CZK 06. 12. 2015 22:21:18