#4878

Rusko - SSSR

Rusko - SSSR
#4878

Rusko - SSSR

Orders and Decorations - USSR
3 limity
1584 zobrazení
48 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
69. aukce

condition
I

Medaile Zlatá hvězda Hrdiny socialistické práce (Zlatá medaile Srp a kladivo), typ 2, číslo 4811 (1949), zlato, neznačeno, nepuncováno