datum aukce 06. 12. 2015 17:00
3
950
prodáno za: 48 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

4878. Rusko - SSSR

Medaile Zlatá hvězda Hrdiny socialistické práce (Zlatá medaile Srp a kladivo), typ 2, číslo 4811 (1949), zlato, neznačeno, nepuncováno

zachovalost I

3****9 48 000 CZK 06. 12. 2015 22:31:05
Sál 46 000 CZK 06. 12. 2015 22:31:05
3****9 44 000 CZK 06. 12. 2015 22:30:51