datum aukce 06. 12. 2015 17:00
3
928
prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

4883. Rusko - SSSR

Medaile Ušakova, číslo 14771 (1945), stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks

zachovalost I-II

3****3 24 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:34
3****9 22 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:32
3****3 20 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:32
3****9 19 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:31
3****3 18 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:31
3****9 17 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:28
3****3 16 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:28
3****9 15 000 CZK 06. 12. 2015 22:32:23